Ефективне лікування розацеа
У медичному центрі «Призма» проводять лікування розацеа на обличчі та тілі за допомогою лазерної платформи М22. Цей метод унікальний та ефективний, за рахунок роботи IPL-модуля. Платформа М22 від Lumenis дозволяє не лише боротися з локальними змінами на шкірі, але й із захворюванням, яке спричинило патологію.
Переваги лікування розацеа на обличчі на платформі М22:
- результат помітний вже після перших 2 сеансів;
- IPL-випромінювання запаює видимі судини, роблячи їх невидимими, при цьому здорові тканини не ушкоджуються;
- крім лікування розацеа, шкіра підтягується і набуває рівного тону.
УВАГА! Перш ніж почати процедури, проконсультуйтеся з вашим лікарем. Лікування розацеа лазером є одним із видів фізіотерапії та вимагає спостереження.
Причини появи розацеа
Серед причин, які провокують захворювання розацеа у дітей та дорослих виділяють такі фактори:
- збій у роботі імунної системи;
- інфекційні хвороби шкіри;
- хвороби ШКТ;
- гормональні порушення;
- порушення функціональної активності мозку;
- перепади температур;
- вживання алкоголю;
- тривале перебування під активним сонцем без захисту;
- стрес;
- забруднення повітря;
Першими симптомами розацеа є свербіж, почервоніння шкіри, утворення гнійників.
Стадії захворювання
Виділяють 3 стадії патологічного процесу:
- Еритематозно-телеангіектатична. Турбують печіння, свербіж, поколювання шкіри, з’являється легке почервоніння та проявляються судини.< /li>
- Папуло-пустульозна. На лобі, щоках, носі, носогубних складках з’являються рожеві папули до 5 мм, може спостерігатися набряклість.
- Пустулзено-вузлувата. Ця стадія характеризується сильно вираженим почервонінням і судинними зірочками. З’являються вузли, бляшки та папули, які можуть зливатися в одне; сполучна тканина стає ущільненою, з’являються рубці.
Лікування розацеа у медичному центрі «Призма»
IPL-модуль – золотий стандарт у лікуванні розацеа. Він має протизапальну дію, а також впливає на розширені поверхневі судини. Завдяки IPL-випромінюванню зменшується кількість запалень, а почервоніння стають не такими вираженими. Процедура проводиться у амбулаторних умовах після попередньої консультації. Лікар-дерматокосметолог проведе опитування, вивчить історію хвороби та підбере тактику лікування розацеа шкіри обличчя або тіла. Як правило, необхідний курс з 3-6 процедур (1 раз на місяць), щоб досягти стійкого ефекту.
Догляд за шкірою при розацеа
Крім лікування, дуже важливо грамотно доглядати шкіру – очищати її, зволожувати, застосовувати сонцезахисні креми. Також дуже важливо дотримуватися деяких правил:
- не розтирати шкіру рушником;
- не відвідувати лазню, не приймати гарячу ванну;
- не робити масажі обличчя;
- захищати шкіру від вітру, сонця, морозу, опадів.
Сучасні технології та професіоналізм фахівців медичного центру «Призма» гарантують відмінний результат у лікуванні розацеа шкіри обличчя – запишіться на консультацію вже сьогодні!