Показання до проведення міостимуляції
У косметології процедуру застосовують при:
- зниженні м’язового тонусу;
- в’ялості шкіри;
- мімічних зморшках;
- другому підборідді;
- локальних жирових відкладеннях;
- опущенні м’яких тканин;
- атонії повік;
- набряклості.
Міостимуляція
Cтимулює навіть ті групи м’язів, що складно піддаються тренуванням у спортзалі. Після процедури м’язи підтягуються, стан шкіри покращується, зморшки розгладжуються, йдуть зайві сантиметри, підвищується загальний тонус організму.
Як проводиться процедура?
На шкіру наноситься спеціальний гель, який покращує електропровідність. Потім на певні точки обличчя та/або тіла прикріплюють електроди та до м’язів подається електричний імпульс. Для досягнення необхідного ефекту в процесі процедури інтенсивність струму може бути змінена. Під час міостимуляції спостерігається скорочення м’язів, що супроводжується почуттям поколювання.
ВАЖЛИВО! Процедуру повинен проводити професійний лікар-косметолог, оскільки розташування електродів передбачає певну схему та суворе дотримання протоколу.
Скільки потрібно процедур?
Залежно від зони впливу та проблеми, яку потрібно вирішити за допомогою міостимуляції, курс може становити від 10 до 20 процедур. Сеанси проводяться 1 раз на 3 дні.
Обладнання у медичному центрі «Призма»
У медичному центрі «Призма» у Києві для проведення міостимуляції обличчя та тіла використовується сучасний апарат Xilia Lipo Cellulite 18, який використовується для тонізації та моделювання обличчя та тіла, нарощування м’язової маси. Вже після перших трьох процедур контури стають чіткішими, покращується колір шкіри та її тургор, зміцнюються судини, спадає набряклість.
Надпотужний мікропроцесор генерує 6 типів електрохвиль, завдяки чому вдається враховувати оптимальне навантаження та індивідуальну чутливість окремих ділянок тіла.
Протипоказання:
- вагітність, лактація;
- період менструації;
- запальний процес у організмі;
- ГРВІ;
- захворювання крові;
- захворювання серцево-судинної системи у стадії декомпенсації;
- наявність кардіостимулятора;
- каміння у нирках, жовчному міхурі;
- пухлини;
- гіпертермія.
Також радимо ознайомитись із процедурою ботулінотерапія.