Пресотерапія в Києві
Основна зона застосування пресотерапії – лімфодренажна система, через яку з організму виводяться розщеплені жири та токсини. Через погану циркуляцію лімфатичної рідини з’являються набряки, бугристість і в’ялість шкіри. Процедури пресотерапії допомагають запустити роботу лімфатичної системи, налагодивши обмінні процеси.
Суть пресотерапії
Для пресотерапії використовується спеціальний сегментований костюм, що складається з окремих манжетів на руки, ноги та живіт. Через них подається стиснене повітря, а сама процедура контролюється приладом, який налаштовує спеціаліст.
Перед процедурою на пацієнта надягають манжети (залежно від вибраних зон). Потім налаштовується певна програма – лікар-косметолог виставляє режим нагнітання тиску та паузи, що чергуються між собою. Хвилі тиску тонізують тіло, покращують кровопостачання м’язів та дають розслабляючий ефект. Після сеансу в тілі відчувається приємна легкість.
Показання до пресотерапії:
- жирові відкладення;
- целюліт;
- набряклість;
- в’ялість шкіри;
- застій лімфатичної рідини.
Одна процедура пресотерапії може замінити до десяти сеансів ручного лімфодренажного масажу.
Кількість процедур на курс
Для досягнення ефекту необхідно пройти курс, що складається з 10-15 процедур, які проводяться 2-3 рази на тиждень. Один сеанс триває від 30 до 60 хвилин. Після проходження курсу налагодяться метаболічні процеси, з організму виведеться зайва рідина, підуть зайві сантиметри та набряклість, шкіра стане гладкою та еластичною.
Обладнання
У медичному центрі «Призма» для пресотерапії використовується 12-канальний прилад BTL-6000 Lymphastim (Великобританія). Це ультрасучасний апарат, який отримав нагороду Medical Fair Award як найкращий експонат виставки медобладнання. BTL-6000 Lymphastim застосовується не тільки у косметології, але й у медицині. Даний апарат можна програмувати під конкретну проблему, що дозволяє використовувати метод пресотерапії ще ефективніше.
Протипоказання:
- вагітність та грудне вигодовування;
- період менструації;
- деякі захворювання серцево-судинної системи;
- цукровий діабет;
- захворювання нирок, печінки;
- запальні процеси на шкірі у місці впливу;
- онкологічні захворювання;
- тромбофлебіт, тромбоз.
Також радимо ознайомитись із процедурою ударно-хвильової терапії