Як уві сні: седація під час лікування зубів

Боязнь стоматологічного лікування називається дентофобіей – і це не просто страх, який можна придушити парою таблеток валеріани. При дентофобії людина відчуває паніку, тремтіння, прискорене серцебиття – це значно ускладнює процес лікування. Клініка естетичної стоматології «ПРИЗМА» застосовує у своїй практиці метод седації, що дозволяє проводити процедури, поки пацієнт знаходиться уві сні.

Седація – стан напівдрімоти, викликаний медикоментозним способом. При цьому людина зберігає можливість виконувати вербальні команди. Застосування медикаментозного сну не скасовує використання місцевої анестезії, так як навіть в напівдрімоті зберігається больова чутливість. Седація лише пригнічує емоційний дискомфорт, пов’язаний зі страхом лікування.

Для введення людини в стан медикаментозного сну є різні седативні препарати які вводяться внутрівенно. При цьому не пригнічується свідомість, що ще більш зручно для лікаря. Застосування даного способу відмінно підходить в разі, коли необхідно провести кілька маніпуляцій за один прийом. Седація є абсолютно безпечною процедурою і легко переноситься.

Підготовка до введення в медикаментозний сон

Седація не вимагає практично ніякої підготовки. Утримайтеся від їжі і напоїв за 3 години до процедури, за день перед цим не вживайте алкоголь. Якщо ви плануєте лікування зубів уві сні, то записуйтеся до лікаря заздалегідь, для того щоб анестезіолог міг провести консультацію і дати рекомендації.

Після медикаментозного сну людина приходить до тями протягом 30-40 хвилин. Після цього людина відчуває слабкість, стан легкої сонливості, запаморочення, тому керувати автомобілем в цей день не рекомендується.

Протипоказання до медикаментозного сну

Лікування не проводиться:

  • на повний шлунок;
  • при респіраторних захворюваннях;
  • при черепно-мозкових травмах;
  • людям з епілепсією;
  • хворим на міастенію (аутоімунне нервово-м’язове захворювання).

Що стосується людей з синдромом Дауна, з аутизмом, ДЦП, то вони в більшій мірі схильні до пошкодження зубів. Це пов’язано з особливостями поведінки і неможливістю проводити навіть найелементарніші гігієнічні процедури. Седація могла б стати вирішенням проблеми відвідування стоматолога, але не завжди вербальний контакт буває можливим. Тому для лікування особливих людей частіше застосовується загальний наркоз, але за строго індивідуальними показниками.

Ми доведемо, що лікувати зуби – це не страшно

кщо ви страждаєте дентофобією і через це відкладаєте відвідування стоматолога в довгу шухляду, приходьте в клініку естетичної стоматології «ПРИЗМА» на консультацію, і ми розвіємо ваші страхи. Ціни на медикаментозну седацію  в нашій клініці вказані в прайсі.

Читайте также

Адреса

м. Київ, вул. Сагайдачного, 25
метро «Поштова площа»
(Подільський район)

Час роботи

Без вихідних 8:00 до 20:00

Пошта

відділення естетичної стоматологи

[email protected]

відділення естетичної косметології та реабілітації

[email protected]

Телефони

відділення естетичної стоматологи

+380444251313 +380952691313 +380672161313

відділення естетичної косметології та реабілітації

+380444250313 +380503461313 +380674111313

Залишилися питання?

Задайте їх нашому фахівцеві