Масаж ГУА ША в Києві

Масаж ГУА ША - одна з технологій східної медицини, дія якої спрямована на профілактику широкого спектра захворювань, забезпечує підвищення тонусу, поліпшення самопочуття, оздоровлення. Це свого роду китайська філософія, що чинить загальний позитивний вплив на організм.

Виконується за допомогою спеціального скребка з нефриту. Ефективність такої процедури безпосередньо залежить від професіоналізму в її реалізації. Медичний центр “Призма” проводить масаж гуаша в Києві в суворій відповідності з технологією, що забезпечує високу результативність.

Масаж гуаша: що собою являє

Масаж гуаша поєднує в собі унікальні методики, які застосовували в Китаї ще в стародавні часи. Уже в самій назві прихована спрямованість і техніка, з якою проводять цю процедуру. Два ієрогліфи, якими і позначений китайський масаж гуаша, перекладаються як “шкребти в одному напрямку” і “погане”.

Виконується він з використанням спеціального скребка, виготовленого з пластинок нефриту або ж рогів тварин. При цьому самі розміри і форма таких скребків можуть бути різними, що дає змогу забезпечувати максимально рівномірний вплив на різні ділянки тіла. З використанням цих скребків масажист чистить меридіани на тілі людини, тим самим відкриваючи їх для циркуляції енергії Ци в правильних напрямках. При цьому виводиться так звана брудна енергія, а разом з нею і всі ті захворювання, які вона спровокувала. Також вплив на біологічно активні точки стимулюватиме роботу імунної системи, що підвищить її опірність до негативних зовнішніх впливів, поліпшить самопочуття і стан загалом.

Женщина на массаже гуаша

Масаж гуаша для тіла забезпечує такий ефект:

  • усуваються м’язові спазми, підвищується тонус м’язів;
  • відновлюється нормальна циркуляція крові;
  • знижується набряклість, а також дискомфорт і больові відчуття, пов’язані з нею;
  • ідентифікуються обмінні реакції, виводяться токсини;
  • відновлюється функціональна активність;
  • на внутрішньоклітинному рівні поліпшується всмоктування корисних вітамінів і мікроелементів;
  • купіруються запальні реакції;
  • поліпшується рухливість суглобів;
  • видаляється ороговілий верхній шар епідермісу;
  • розсмоктування спайок, загальне поліпшення стану шкіри.

Всі ці моменти призвели до того, що ця китайська технологія стала активно використовуватися в різних напрямках медицини, косметології. Такий масаж може проводитися на спині, руках, сідницях, животі, стегнах, обличчі.

Гуаша терапія: показання

Гуаша терапія може призначатися пацієнтам, у яких діагностовано:

  • часті застудні захворювання;
  • дискінезія жовчного міхура;
  • головні болі;
  • проблеми з рухливістю суглобів;
  • спайки;
  • м’язові та спазматичні болі;
  • остеохондроз;
  • порушення кровообігу в руках або ногах;
  • різні жіночі патології;
  • підвищений артеріальний тиск;
  • проблеми зі шлунково-кишковим трактом;
  • безсоння, нервове перезбудження тощо.

Гуаша масаж: протипоказання

Поряд з великою кількістю показань, гуаша масаж тіла також має низку протипоказань:
Скребки для гуа ша.

  • вагітність і період годування грудьми, менструація;
  • наявність відкритих ран на шкірі, а також різні шкірні захворювання у фазі загострення;
  • виражене варикозне розширення вен, підвищена чутливість шкіри;
  • тромбоцитопенія;
    онкологічні, серцево-судинні захворювання;
  • гострі психічні розлади, перебування пацієнта в стадії алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Перш ніж призначати масаж гуаша, лікар проведе консультацію й оцінить можливість застосування цієї методики до конкретного пацієнта. Так можна буде мінімізувати різні ризики, а також підвищити й ефективність процедури.

Масаж гуаша: як виконується процедура

Сам по собі масаж гуаша спини, ніг, рук та інших частин тіла передбачає вплив на певні точки, що взаємодіють з тими чи іншими органами і системами в організмі. Завдяки цьому запускаються природні відновлювальні процеси, обмінні реакції, регенерація тканин, інтенсифікується циркуляція лімфи. Залежно від того, яка саме зона піддається обробці, сама технологія масажу може злегка коригуватися. Зокрема, йдеться про напрямок ліній, якими переміщатиметься скребок. З основних меридіанів для проходження скребка, варто виділити:

  • передньосерединний і задньосерединний меридіан;
  • меридіан жовчного міхура;
  • меридіан сечового міхура;
  • меридіан потрійного обігрівача тощо.

Може відрізнятися також і сама методика масажу. Під час гуаша лікар може чинити на шкіру такі види впливу:

  1. Швидкі з досить сильним натиском. Спрямовані на видалення надлишку негативної енергії, а разом із нею й супутніх захворювань.
  2. Повільні рухи зі слабким натиском. Подібний вплив чинить загальний тонізувальний ефект.
  3. Середня швидкість і середній натиск. Забезпечує очищення організму від поганої енергії, покращує локальний кровообіг, зміцнює судини.

В одній і тій самій процедурі лікар може комбінувати різні методики для того, щоб отримати максимальний ефект. Під час проведення масажу шкіра пацієнта червоніє, а через деякий час після нього на шкірі залишаються більш яскраві плями, які називають плямами ша. Їхній колір безпосередньо залежатиме від виду захворювання та його стадії. У своїй більшості через 2-3 дні плями ша минають, тобто шкіра знову набуває рівномірного і природного кольору.

Появу подібних плям китайська медицина пояснює як запуск процесу з виведення з організму поганих речовин, які виробляються в тому чи іншому патологічному стані. Найяскравішими вони будуть після першої процедури, тоді як з кожним новим сеансом ставатимуть дедалі менш вираженими як за розмірами, так і за інтенсивністю кольору. У своїй більшості до кінця циклу масажів гуаша у пацієнтів на шкірі плями зовсім не з’являються. Це вказує на те, що застійні явища в тих чи інших ділянках тіла вже усунуто.Девушка с чистой кожей и скребком для гуаша.

Для отримання стабільного і тривалого ефекту масаж гуаша рекомендують проводити курсами по 10-20 процедур. Тут все залежить від того, з якою проблемою пацієнт звертається по допомогу, а також ступеня її занедбаності. При цьому частота процедур становить один раз на 3-5 днів. Для підтримки стабільного результату цикл масажів можна проходити 2 рази на рік.

Рекомендації щодо виконання масажу гуаша

Такий китайський метод лікування різних захворювань, як гуаша масаж, передбачає дотримання низки рекомендацій:

  1. До процедури, а також після її проведення, рекомендується посилити питний режим. Зокрема, необхідно випивати не менше 2 л теплої негазованої води. Це зумовлено тим, що процес активного виведення токсинів супроводжуватиметься втратою рідини, яку необхідно буде відновити.
  2. Приходити на масаж не слід безпосередньо після прийому їжі, але й не на голодний шлунок. Оптимальний часовий інтервал після сніданку, обіду – 1,5-3 години.
  3. Наявність алкогольного, наркотичного сп’яніння робить таку процедуру непередбачуваною, небезпечною. Саме тому такі стани занесені в протипоказання до проведення масажу гуаша.
  4. Незалежно від того, якими меридіанами проходить рух скребка, лікар обходитиме родимки на тілі.
  5. Тривалість процедури займає в середньому 25-30 хвилин, якщо її проводять із лікувальною метою, і до 40 хвилин, якщо з профілактичною.
  6. Інтервал між сеансами підбирається таким чином, щоб червоні плями після попередньої процедури повністю зійшли.
  7. Після перших кількох процедур пацієнти можуть відзначати загострення хронічних захворювань, наявність специфічного запаху тіла, різкий занепад сил. Усе це результати стимулювання внутрішніх обмінних реакцій і виведення з організму токсинів. Це не привід для паніки, у міру проходження курсу подібна симптоматика зменшуватиметься і мине повністю до кінця циклу сеансів.

Масаж гуаша за найкращою ціною в Києві

Незважаючи на те, що масаж гуаша – це нетрадиційна медицина, його все частіше рекомендують для забезпечення загального оздоровчого ефекту на організм, а також з метою профілактики різних патологічних станів. У нашому медичному центрі такий масаж проводять лікарі, які мають значний практичний досвід. Вони досконально знайомі як із самою технологією проведення масажу, так і з тим ефектом, який у результаті буде забезпечуватися.

Щоб записатися на консультацію, дізнатися ціну масажу гуаша, зв’яжіться з нашим медичним центром телефоном або надішліть заявку через форму зворотного зв’язку.

Фахівці, які виконують масаж ГУА ША в Києві

Адреса

м. Київ, вул. Сагайдачного, 25
метро «Поштова площа»
(Подільський район)

Час роботи

Без вихідних 8:00 до 20:00

Пошта

відділення естетичної стоматологи

[email protected]

відділення естетичної косметології та реабілітації

[email protected]

Телефони

відділення естетичної стоматологи

+380444251313 +380952691313 +380672161313

відділення естетичної косметології та реабілітації

+380444250313 +380503461313 +380674111313

Залишилися питання?

Задайте їх нашому фахівцеві