Ультразвукова чистка обличчя – косметична процедура, призначена для видалення зі шкіри відмерлих клітин, жирного блиску та інших забруднень. Роботи виконуються з використанням спеціального приладу, що випромінює хвилі високої частоти. По їх завершенню поліпшується місцевий крово- і лімфообіг, підвищуються антисептичні показники епідермісу. Завдяки виключно поверхневому впливу не зачіпаються внутрішні структури, що робить видалення ороговілих клітин безпечним і безболісним.
Зараз зупинимося детальніше на тому, що таке ультразвукова чистка і як часто її можна робити. Виділимо основні показання та протипоказання до процедури, її переваги. Розповімо, як вона проводиться і чи є нюанси на етапі реабілітації.
Ультразвукова чистка обличчя: що треба знати про процедуру
Ультразвукова чистка обличчя – це техніка, що належить до апаратної професійної косметології. Вона проводиться з використанням приладу, що генерує хвилі високої частоти, які можуть проникати в епідерміс на глибину до 0,2 мм. Ороговілі частинки верхнього шару ефективно відлущуються разом з усіма забрудненнями, включно з секретом сальних залоз, що скупчився.
Ультразвукова чистка обличчя – це не боляче. Під час процедури пацієнти відчувають приємне тепло. У косметологічній практиці очищення шкіри ультразвуком використовують не тільки на обличчі. Його часто також застосовують у зоні шиї, декольте, на спині. Поряд із безпосереднім відлущуванням також спостерігається загальний позитивний вплив на епідерміс: поліпшуються регенеративні процеси. Поліпшується насичуваність клітин активним киснем.
Основні показання та протипоказання до УЗ чищення обличчя
Як і в інших апаратних методиках, в ультразвукового чищення обличчя є за і проти. Саме тому рекомендується звернутися за попередньою лікарською консультацією. Косметолог підбере ті рішення, які виявляться найрезультативнішими саме у вашому випадку, мінімізують усі можливі ризики, забезпечуючи високий ефект.
Користь від ультразвукового чищення обличчя буде спостерігатися в разі:
- комбінованої, жирної шкіри без висипань;
- вікових змін на початкових стадіях;
- втрати шкірою еластичності, тургору;
- нездорового, тьмяного кольору обличчя.
Завдяки якісному поверхневому очищенню та активізації внутрішніх процесів у глибоких шарах епідермісу забезпечується ефективне усунення всіх цих проявів. Шкіра набуває здорового і доглянутого зовнішнього вигляду.
До протипоказань ультразвукового чищення обличчя відносять такі клінічні стани:
- запальні елементи, акне;
- вугрі на етапі загострення;
- наявність на шкірі різних ушкоджень, включно з порізами, опіками;
- занадто виражена капілярна сітка;
- патології органів дихання, серцево-судинної системи, наявність кардіостимулятора,
- підвищений артеріальний тиск;
- онкологія і неврологічні відхилення, підвищена температура тіла.
Додаткова консультація з фахівцем потрібна вагітним, жінкам, які годують груддю, а також пацієнтам, у яких на обличчі є родимки. З якого віку можна робити ультразвукову чистку обличчя? Базова рекомендація – з 18 років. Але в будь-якому разі потрібна консультація косметолога.
Ультразвукова чистка обличчя: переваги
Щоб зрозуміти, чи ефективна ультразвукова чистка обличчя, варто ознайомитися з її основними перевагами:
- Комплексне очищення шкіри.
- Запуск регенеративних процесів. Ультразвуковий вплив стимулює відновлювальні процеси.
- Вирівнювання тону шкіри. Завдяки поліпшенню кровообігу обличчя набуває здорового і доглянутого зовнішнього вигляду.
- Разом із видаленням ороговілих частинок також прибираються дрібні запальні процеси, почервоніння, чорні цятки.
Результат від ультразвукового чищення обличчя помітний одразу.
Ультразвукова чистка обличчя: як проходить
Основні етапи ультразвукового чищення обличчя:
- Видалення зі шкіри макіяжу, її очищення за допомогою косметичних засобів.
- Покриття шкіри спеціальним гелем, що забезпечує хороше проникнення ультразвукових хвиль, поліпшує контакт приладу і тіла.
- Безпосередньо очищення. На кінчику апарата передбачений спеціальний скрабер, який і переміщують по обличчю. Він передає ультразвуковий вплив з приладу на шкіру і видаляє відмерлі клітини, що відшаровуються. Виходить, що бруд буквально виштовхується на поверхню і ретельно прибирається разом із залишками косметики.
- Нанесення маски, що прискорює відновлення, зволожувального крему – за бажанням.
Скільки триває ультразвукова чистка обличчя? 30-50 хвилин. Вона не потребує попередньої підготовки, що робить її максимально комфортною для пацієнта.
Як часто може виконуватися ультразвукова чистка?
Тут немає якихось чітких рекомендацій, адже все залежить від стану шкіри, її типу та особливостей. Зловживати процедурою також не рекомендується, адже, як і будь-який інший механічний пілінг, вона може давати негативну реакцію. Стандартно косметологи рекомендують повторювати ультразвукову чистку з періодичністю у 2-3 місяці. Те, як часто можна робити ультразвукову чистку обличчя саме вам, скаже косметолог після консультації, адже все тут досить індивідуально.
Реабілітація після ультразвукової чистки – відсутня
Рекомендації:
- виключити відвідування сауни, басейну, лазні та не приймати гарячу ванну в найближчі 3 дні;
- використовувати крем із спф на постійній основі
Те, чого не можна робити після ультразвукового чищення, розповість косметолог після проведення процедури. Дотримуючись його рекомендацій, ви зможете мінімізувати всі негативні наслідки.
Ефективність, надійність і безпека цієї апаратної процедури безпосередньо залежить від професіоналізму її виконання, використовуваного обладнання та косметики. Тому ультразвукова чистка шкіри обличчя має виконуватися професіоналами з дотриманням технології.
Рекомендуємо звернутися в медичний центр “Призма” в Києві. У нашому розпорядженні передове обладнання та препарати останнього покоління, а також досвідчені лікарі, досконально знайомі з сучасними методиками і технологіями. Це те, що здатне забезпечити пацієнтам приголомшливий ефект без будь-якого негативного впливу на організм.
Тепер, коли ви знаєте, що це таке ультразвукове чищення обличчя, розумієте, який ефект варто очікувати від процедури, можна записуватися на консультацію до косметологів медичного центру “Призма”. Зробити це можна за телефоном або через онлайн-сервіси зв’язку.