RF-ліфтинг: ефективний метод безопераційного омолодження

Женщина наслажнается процедурой RF-лифтинга

RF-ліфтинг, він же радіочастотний, радіохвильовий ліфтинг, радіоліфтинг, термоліфтинг – це високоефективна, безпечна для здоров’я технологія, дія якої спрямована на забезпечення омолоджувального ефекту. Під час процедури забезпечується точковий вплив на епідерміс за допомогою електромагнітних хвиль високої частоти. Завдяки контрольованому прогріванню поверхні поліпшується терапевтичний ефект, зміцнюється структура, стимулюється виробництво колагену. Шкіра підтягується, оздоровлюється, омолоджується без інвазивного втручання.

Зараз зупинимося детальніше на тому, що таке RF ліфтинг, які види процедури існують і як вони працюють. Виділимо основні показання та протипоказання методики, її ефективність. Розпишемо, як проводиться процедура, які можливі ризики та побічні ефекти спостерігаються. Наведемо рекомендації щодо частоти проведення такого ліфтингу і вкажемо косметологічні заходи, які дадуть змогу підвищити його ефективність.

Радіохвильовий ліфтинг: що це за процедура

RF-ліфтинг – це технологія, якій уже понад 100 років. Вона створювалася для лікування кісток, суглобів, але протягом останніх 10-15 років стала активно використовуватися косметологами. Зокрема сьогодні вона входить до базового комплексу антивікової терапії. Завдяки впливу на епідерміс високочастотних струмів забезпечується загальний позитивний вплив на шкіру.

Такий ліфтинг абсолютно безболісний і не викликає дискомфорту для пацієнта. Усе, що відчуватиме людина, – незначні поколювання і приємне тепло в ділянці впливу. За тривалістю процедура займає не більше години. Обробці можуть піддаватися різні ділянки:

  • обличчя;
  • шия і зона декольте;
  • живіт і стегна;
  • періорбітальна область.

Завдяки відсутності травматичного впливу на шкіру мінімізуються побічні ефекти. Дуже рідко спостерігаються індивідуальні негативні реакції. Шкіра не травмується, що виключає необхідність у складній реабілітації. Найбільший ефект від радіохвильового ліфтингу спостерігається у пацієнтів у віці 35-55 років, тобто за низьких і середніх вікових змін.

РФ ліфтинг: показання та протипоказання

Як і будь-яка інша косметологічна маніпуляція, RF-ліфтинг обличчя і тіла має низку показань, а також протипоказання. І в них слід орієнтуватися, щоб зрозуміти, чи підходить ця методика саме вам.
Женщина получает процедуру лифтинга живота

Показання до РФ-ліфтингу

РФ-ліфтинг показаний пацієнтам із помірними симптомами старіння. За допомогою цієї процедури можна вирішити широкий спектр косметологічних завдань:

  • Зниження еластичності та тургору, в’ялість.
  • Мімічні, вікові зморшки на шиї, в зоні декольте, обличчі, шкірі повік. Процедурою можна прибрати набряклість і темні кола під очима, опущення верхньої повіки, мережу дрібних зморшок у куточках очей, у носогубному трикутнику.
  • Гравітаційне опущення шкіри, що проявляє себе у зміні форми обличчя, поява другого підборіддя, брилі.
  • В’ялість у ділянці живота, на внутрішній частині рук, стегон. За допомогою радіохвильового ліфтингу також прибираються розтяжки, рубцева тканина, зовнішні ознаки целюліту.

Протипоказання до РФ-ліфтингу

Процедуру призначають жінкам, у яких уже сповільнюється вироблення організмом колагену. Подібні зміни спостерігаються приблизно з 25 років. Тому в більш ранньому віці RF-ліфтинг не рекомендований. Також цю процедуру не проводять пацієнтам, у яких є:

  • доброякісні та злоякісні пухлини, незалежно від місця їх локалізації;
  • хронічні патології в період загострення;
  • гострі інфекційні хвороби, зокрема підвищена температура тіла;
  • сечокам’яна хвороба та інші захворювання нирок, сечовивідної системи;
  • різні захворювання серцево-судинної системи, зокрема наявність кардіостимулятора, підозри на інсульт, інфаркт, патології венозних клапанів, варикоз верхніх і нижніх кінцівок;
  • локальні пошкодження шкірних покривів, включно з невеликими ранами, дерматитами, екземами, гнійниками;
  • металеві імпланти, будь-які електронні прилади на тілі;
  • вагітність;
  • період лактації.

RF-ліфтинг: послідовність процедури

Радіочастотний ліфтинг виконується на спеціалізованому обладнанні, здатному генерувати хвилі в межах частот від 3 до 9 МГц. Попередньої підготовки процедура не передбачає. Єдине, якщо у пацієнта занадто суха, зневоднена шкіра, може бути рекомендовано пройти курс зволоження з використанням спеціальних масок або ж шляхом ін’єкцій гіалуронової кислоти.
Подготовка лица к радиочастотному лифтингу

RF-ліфтинг шкіри проводять у такій послідовності:

  1. Підготовчий етап. Тут переважно виконується очищення шкіри пацієнта від залишків декоративної косметики та інших забруднень.
  2. Безпосередньо сам ліфтинг. Спочатку на шкіру наносять шар спеціального гелю, який виконуватиме роль провідника. Використовуються максимально безпечні компоненти, що не викликають алергічних реакцій. Виконується сама обробка за допомогою насадки. Одночасно з прогріванням забезпечується легкий масажний ефект.
  3. Завершення процедури передбачає видалення залишків гелю. Далі наноситься спеціальні заспокійливі засоби або живильні маски. Також надаються рекомендації щодо догляду за шкірою на кілька найближчих днів: утриматися від відвідування сауни, не проводити теплові процедури. В арсенал використовуваної косметики мають входити тільки ті препарати, що будуть рекомендовані косметологом.

Лікар, який проводитиме РФ-ліфтинг, попередньо знайомиться зі станом шкіри пацієнта, підбираючи оптимальні налаштування приладу. Також враховується бажаний ефект, область обробки.

RF-ліфтинг: очікуваний ефект

Ефективність RF-ліфтингу пацієнт зможе відчути після кількох перших сеансів. Шкіра стане більш пружною, еластичною, підвищується тургор. Дрібні зморшки, складки, заломи поступово почнуть розгладжуватися.

Загальна користь РФ-ліфтингу полягає в:

  • підтяжці контуру обличчя, усуненні складок, обвислості щік;
  • звуженні пор;
  • вирівнюванні відтінку: шкіра набуває здорового зовнішнього вигляду;
  • вирівнюванні мікрорельєфу;
  • усунення зовнішніх симптомів фотостаріння.

Якщо процедуру проводили в ділянці живота і стегон, то спостерігається зменшення об’ємів, знижуються зовнішні прояви целюліту. Шкіра стає більш пружною, підтягнутою.

Досягнутий ефект зберігатиметься приблизно протягом 1 року, після чого комплекс ліфтингу рекомендовано повторити. Запущений процес оновлення клітин буде самостійно йти ще 6 місяців після завершення останньої процедури. Збільшити результативність і подовжити дію ліфтингу дасть змогу регулярне відвідування косметолога і використання доглядових засобів, які будуть ним рекомендовані. У деяких випадках додатково можуть бути показані підтримувальні процедури.

RF-ліфтинг: можливі побічні реакції

Попередня консультація дерматолога і косметолога, дотримання їхніх рекомендацій зводять до мінімуму негативні наслідки від процедури. У цих випадках не потрібна складна реабілітація після РФ-ліфтингу.

У перший час після обробки може спостерігатися: почервоніння і легка набряклість.

Процедура RF-лифтинга на животе молодой девушки

У своїй більшості ці прояви минають самостійно вже через кілька днів, не вимагаючи втручання фахівців. Але якщо дискомфорт не мине через кілька днів, необхідно буде звернутися за консультацією до лікарів. Є ймовірність індивідуальної реакції організму на вплив високочастотних струмів.

Тривалість курсу РФ-ліфтингу

Скільки потрібно зробити процедур РФ-ліфтингу, вам точно скаже фахівець після знайомства з вашою шкірою і побажань щодо ефекту, який необхідно забезпечити. У середньому повний курс процедур, що виконуються на обличчі, шиї, зоні декольте, передбачає проведення 5-10 сеансів з інтервалом один раз на місяць, але не частіше, ніж кожні 3 тижні. Проходити її можна в будь-яку пору року. Але якщо ви робите це в літній сезон, то варто потурбуватися в перші кілька днів після процедури про захист шкіри від теплового і сонячного впливу.

RF-ліфтинг у зоні живота і стегон також складатиметься з 5-10 процедур, але їх можна буде проводити кожні 10 днів. Тут ефект зберігається приблизно на 1,5-2 роки.

Як підвищити ефективність RF-ліфтингу?

Ефективність радіохвильового ліфтингу можна підвищити шляхом його поєднання з такими косметологічними процедурами, як:

  • фотоомолодження;
  • мезотерапія;
  • апаратний або ручний антицелюлітний, лімфодренажний масаж;
  • міостимуляція;
  • біоревіталізація.

Необхідний комплекс доглядових заходів лікар підбирає індивідуально для кожного пацієнта. Також до нього можна звернутися з питаннями, чи можна робити РФ-ліфтинг після філерів, яких процедур варто уникати найближчим часом після обробки шкіри. Дотримуючись рекомендацій, ви зможете підвищити ефективність курсу, уникнути ускладнень, негативних реакцій.

За такими консультаціями і самою процедурою RF-ліфтингу можна звернутися до косметологів медичного центру “Призма” в Києві. Зв’язатися з менеджерами можна за телефоном або через онлайн-сервіси зв’язку.

Читайте также

Адреса

м. Київ, вул. Сагайдачного, 25
метро «Поштова площа»
(Подільський район)

Час роботи

Без вихідних 8:00 до 20:00

Пошта

відділення естетичної стоматологи

[email protected]

відділення естетичної косметології та реабілітації

[email protected]

Телефони

відділення естетичної стоматологи

+380444251313 +380952691313 +380672161313

відділення естетичної косметології та реабілітації

+380444250313 +380503461313 +380674111313

Залишилися питання?

Задайте їх нашому фахівцеві